Małymi kroczkami zbliżamy się ku wiośnie. Za oknem możemy zobaczyć już promyki słoneczka. Na zajęciach z „Akademii Sprawnych Rąk” dziewczynki pracowały nad motylkowymi witrażami.

Na zajęciach Akademii Sprawnych Rąk dzieci zrobiły foto-gadżety do budki bibliotecznej. Świetnie się przy tym bawiły. Wykonały je z kolorowego papieru i patyczka do szaszłyków. Foto-gadżety można wykorzystać na zabawie karnawałowej, weselu czy innych, różnych imprezach okolicznościowych.

"Babcia z dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują.
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.

Ojej cóż za zapach

cynamon goździki

coś mi się wydaje

że ktoś upiekł pierniki

Wielkimi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia, na zajęciach z Akademii Sprawnych Rąk dzieci wykonywały piękne gwiazdki i bombki na choinkę. Do zrobienia ozdób choinkowych był potrzebny papier, nożyczki i klej. Bardzo serdecznie dziękuje dziewczynką za przybycie i mile spędzony czas.

Zapraszam na kolejne ostatnie zajęcia w tym roku które odbędą się w środę 12.12.2018r.

IJ

Zbliża się Adwent przedświąteczny czas wyciszenia i spokoju. Na zajęciach Akademii Sprawnych Rąk dzieci robiły kalendarze adwentowe.

31.10.2018r o godzinie 14.00 odbyły się kolejne zajęcia Akademii Sprawnych rąk. Tego dnia obchodziliśmy Halloween i z tej okazji dzieci zrobiły lampiony z papieru.

17 października odbyło się spotkanie Akademii Sprawnych Rąk. Dzieci podczas zajęć wykonywały piękne róże z kolorowych liści.

Chętnych do udziału w Akademii zapraszamy na następne spotkanie, które odbędzie się 31 października (środa) o godz.14.00smile